Bluza z własnym nadrukiem – jakie zalety ma takie rozwiązanie?

Gdy robi się nieco chłodniej, sama koszulka nie wystarcza. Zakładamy więc kurtki, swetry lub bluzy, które gwarantują nam wyższy komfort cieplny, ale jednocześnie zasłaniają to, co mamy pod spodem. Jak wyróżnić się z tłumu w ulubionej bluzie? Najlepiej indywidualnie zaprojektowanym nadrukiem!

Czy można zamówić nadruk na bluzę?

Bluzę możemy spersonalizować na dwa sposoby: zamawiając nadruk do samodzielnego naniesienia na tkaninę, na przykład w formie naprasowanki lub zamawiając nowy model bluzy z profesjonalnie naniesioną grafiką. Pierwsze rozwiązanie sprawdzi się w przypadku, kiedy mamy już swoją ukochaną bluzę, z którą nie chcemy się rozstawać. Warunkiem estetycznego efektu jest jednak umiejętne naniesienie zamówionego nadruku w wybrane miejsce na ubraniu. Drugie rozwiązanie często okazuje się bezpieczniejszą opcją, ponieważ męska bluza z nadrukiem własnym naniesionym przez specjalizującą się w tym firmę z pewnością zaprezentuje się nieskazitelnie.

Jak zamówić bluzę z własnym nadrukiem?

Jeśli zdecydujemy się na nową bluzę z własnym nadrukiem, musimy wybrać:

  • jej fason: z kapturem lub bez, z kieszenią typu kangurka, zapinana lub wkładana przez głowę, i tak dalej,
  • odpowiedni rozmiar,
  • kolor.

Przed złożeniem zamówienia, warto zwrócić uwagę również na skład materiału, z jakiego uszyto bluzę. Im więcej bawełny zawiera odzież, tym lepszej jest jakości. Najczęściej mamy do czynienia z mieszankami bawełny i poliestru, ponieważ takie połączenie sprawia, że bawełna mniej się mnie, szybciej schnie i jest bardziej odporna na odkształcenia.

Następny krok to wybór nadruku, który nanosi się różnymi technikami. Przed zamówieniem bluzy trzeba zadecydować o tym, gdzie trafi taki nadruk, jaka będzie jego wielkość i jak będzie wyglądał. W przypadku bluz z reguły nanosi się większą grafikę lub napis na plecach, bądź z przodu, ale zdarzają się także projekty z nadrukiem na rękawie.

Dlaczego warto zamówić bluzę z własnym nadrukiem?

Bluza z własnym nadrukiem to najszybszy sposób na stworzenie garderoby, która w pełni nam się podoba oraz garderoby, która wyróżnia się swoją oryginalnością. Na bluzę możemy nanieść zabawny napis, hasło, które manifestuje nasze poglądy lub dowolną grafikę, a nawet własne zdjęcie. Dzisiaj nie mamy w tym zakresie praktycznie żadnych ograniczeń. Bluza z własnym nadrukiem może zostać zatem w pełni spersonalizowana i idealnie odzwierciedlać nasz indywidualny styl. Warto zamówić ją zwłaszcza na sezon przejściowy – na jesień lub wiosnę – ponieważ to właśnie wtedy pełni ona rolę okrycia wierzchniego i prezentuje się w całej okazałości.

Podobne wpisy